Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo

Látky

LONG ISLAND - imitace kůže - snadno čistitelná látka

 

GALACTI - potahová látka neabsorbující kapaliny

Nevstřebává kapaliny. V případě rozlité kapaliny se kapičky hromadí na povrchu potahové látky. Tato počáteční vodoodpudivost ve velkém stupni ulehčuje čištění. Stačí pouze ušpiněné místo utřít hadříkem a skvrna zanikne beze stopy.

 

 

Imitace kůže s efekty proděravění, proševu

Použitím ultrazvukové technologie svařování více vrstev materiálu a bez použití klasických jehel je spojena čalounická látka s čalounickou vatou. Vzory jsou získané působením tlaku na materiál a ultrazvukovým svařováním, kdy vysokofrekvenční akustické vibrace jsou lokálně aplikovány pro vytvoření pevného spoje. Exaktně přesný vzor a pevné spojení. Svrchní materiál si ponechává své původní vlastnosti a je podložen měkkou vrstvou, která zpříjemňuje užívání čalounění. Acheter médicaments contre l'anxiété sans ordonnance

 

ŽINYLKY - nestárnoucí klasika

 

Žinylka (z francouzského chenille = housenka) je efektní příze housenkovitého tvaru. Ústřižky vlasové niti jsou vedeny kolmo mezi dvě nosné niti, které se vzájemně zakrucují, stisknou vlasy a fixují jejich polohu tak, že se z nich kolem osy jádra tvoří hebký povrch příze s kruhovým průřezem. Tato příze je pak použita jako útek ve tkaninách na nábytkové potahy.