Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


Dodací termín

O firmě

Společnost Iktus s.r.o. je předním českým výrobcem jídelního nábytku, rohových lavic, stolů, židlí a postelí. Na našich webových stránkách naleznete nejúspěšnější modely z našeho bohatého sortimentu. Vybrat si můžete mezi typy ryze praktickými, u kterých preferujeme výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, i typy vyznačujícími se nápaditostí a originalitou designu. S naším nábytkem dosáhnete výborného vzhledu bez nutnosti obětování se obvyklému komfortu, jaký si bezpochyby zasloužíte. Při vývoji výrobků využíváme zkušeností získaných na trzích střední a západní Evropy, kam naše produkce již mnoho let úspěšně směřuje. Zvláště dbáme na ergonomii, kvalitu používaných materíálů a perfektní řemeslné zpracování. Charakteristické pro naše výrobky je dokonalé sladění přírodních a moderních materiálů. To jim propůjčuje přírodní krásu, dlouhou životnost a skvělé užitné vlastnosti. Konstrukce a zdravotní nezávadnost našich výrobků je zkoušena státními akreditovanými zkušebnami.

Zhlédnutí následujících webových stránek Vás přesvědčí o tom, že naše firma s třicetiletou tradicí je největším českým a také předním evropským výrobcem jídelních setů. Naše produkce významně napomáhá pozvednout náš, investory často opomíjený, moravskoslezský region.

Jsme přesvědčeni, že i Vy, zakoupíte-li si výrobek značky Iktus, se stanete našim spokojeným zákazníkem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

 

 

V souladu se směrnicí EU 2019/1937 o ochraně osob, které oznamují porušení práva Unie a zákona č. 171/2023 Sb., Zákon o ochraně oznamovatelů, zveřejňujeme informace o možnostech a způsobu podání oznámení.

Oznámení můžete podat:

1. Prostřednictvím vnitřního oznamovacího systému:

  • písemně prostřednictvím níže uvedeného e-mailu či poštou (při využití tohoto způsobu podání uveďte na obálku i jméno příslušné osoby)
  • telefonicky prostřednictvím níže uvedených telefonních kontaktů
  • osobně (pro sjednání osobního podání nás kontaktujte na níže uvedené e-mailové adrese)
  •  

Příslušná osoba:  Danuše Lukešová                                                     

                               e-mail: oznameni@iktus.cz                                                    

                               Tel:  +420 733 150 997   od 9:00 do 14:00                                                       

                               Adresa: Iktus, s.r.o., Loučky 100, 793 16 Zátor

Upozorňujeme, že anonymní oznámení nespadá do zákonné úpravy na ochranu oznamovatele a bude řešeno jinak než dle zákona o ochraně oznamovatelů. Pro řešení oznámení v rámci zákona je každý oznamovatel povinen se ztotožnit. Totožnost oznamovatele není možné sdělit bez jeho výslovného souhlasu třetí osobě ani orgánu, s výjimkou zákonem stanovených výjimek.

2. Prostřednictvím Ministerstva spravedlnosti  

Vždy posílejte pravdivé informace. Buďte co nejvíce konkrétní. Popište případnou situaci nebo osoby, kterých se oznámení týká. Snažte se popsat co nejvíce detailů.