Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


Dodací termín logo

O firmě

Společnost Iktus s.r.o. je předním českým výrobcem jídelního nábytku, rohových lavic, stolů, židlí, vestavných skříní a postelí. Na našich nových webových stránkách naleznete nejúspěšnější modely z našeho bohatého sortimentu. Vybrat si můžete mezi typy ryze praktickými, u kterých preferujeme výhodný poměr mezi kvalitou a cenou, i typy vyznačujícími se nápaditostí a originalitou designu. S naším nábytkem dosáhnete výborného vzhledu bez nutnosti obětování se obvyklého komfortu, jaký si bezpochyby zasloužíte. Při vývoji výrobků využíváme zkušeností získaných na trzích střední a západní Evropy, kam naše produkce již mnoho let úspěšně směřuje. Zvláště dbáme na ergonomii, kvalitu používaných materíálů a perfektní řemeslné zpracování. Charakteristické pro naše výrobky je dokonalé sladění přírodních a moderních materiálů. To jim propůjčuje přírodní krásu, dlouhou životnost a skvělé užitné vlastnosti. Konstrukce a zdravotní nezávadnost našich výrobků je zkoušena státními akreditovanými zkušebnami.

Zhlédnutí následujících webových stránek Vás přesvědčí o tom, že naše firma s dvacetiletou tradicí je největším českým a také předním evropským výrobcem jídelních setů. Naše produkce významně napomáhá pozvednout náš, investory často opomíjený, moravskoslezský region.

Jsme přesvědčeni, že i Vy, zakoupíte-li si výrobek značky Iktus, se stanete našim spokojeným zákazníkem.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.