Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 625

Menu


Splátkový prodej Cofidis Živá firma

Skříň čtyřdveřová s rámem

Skříň je dovybavena rámem o síle 36 mm, který zvyšuje estetickou úroveň výrobku. Skříň ze Sektoru Venuše je vyrobena z kvalitních laminovaných desek síly 18 mm, každé dveře jsou opatřeny 4 závěsy s tlumením. Máte velký výběr dezénů dřevin, výběr ze tří typů úchtek a možnost dovybavení jedním nebo dvěma zrcadly po celé ploše jedněch dveří. Skříň má jednu pevnou polici ve výši 160 cm od podlahy. Skříň je vybavena stavitelnými patkami pro snadné ustavení do svislé a vodorovné polohy. Skříň dodáváme demontovanou v plochých kartonech pro snadnou manipulaci. Je použito skryté kování, montáž skříně není náročná.

 

Skříň je prázdná a je na Vás jak ji chcete používat a tedy jak ji dovybavíte příslušenstvím. Sestává ze dvou širokých prostor.

Každý široký prostor můžete pojmout jako šatník, pak doporučujeme dokoupit jednu širokou  polici do horního prostoru nad pevnou polici a jednu širokou šatní tyč, která se montuje pod pevnou polici. Pokud budete věšet jen krátké oděvy, můžete přikoupit další polici nad dno skříně.

Pokud se rozhodnete používat široký prostor jako prádelnik, máte možnost použít široký kontejner a 3 široké police nebo doporučujeme 6 širokých polic.

Cena od:
13.393 Kč

Technická specifikace

Vlastnost hodnota
Šířka 195,2 cm
Hloubka 57 cm
Výška 223,6 cm

2Vyberte Úchytka

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

3Vyberte Zrcadlo na dveřích

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

13.393

ks

Příslušenství

Police široká

Skříň čtyřdveřová s rámem


cena od:
341 Kč

Šatní tyč široká

Skříň čtyřdveřová s rámem


cena od:
180 Kč

Kontejner široký

Skříň čtyřdveřová s rámem


cena od:
3.229 Kč