Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 625

Menu


Splátkový prodej Cofidis Živá firma

Jídelní set Dortmund

Praktická elegantní a pohodlná jídelní sestava klasického vzhledu pozvedne Váš interiér na zcela novou úroveň. Koupí této sestavy získáte snadno udržovatelný nábytek určený ke každodennímu užívání i k posezení u něčeho dobrého s přáteli. 

Jídelní set sestává z lavice Dortmund o velikosti 127 x 167 cm (lze ji univerzálně poskládat do pravého i levého rohu), stolu Berlín o velikosti 70 x 110 cm, stůl lze roztáhnout na velikost 70 x 170 cm a dvou židlí London. Lavice má pod rovnými sedáky úložný prostor o hloubce 10 cm. Na tento jídelní set se pohodlně usadí 5 dospělých, po roztažení stolu lze přidat další 2 židle. Se složeným stolem jídelní set zabere místo cca 200 x 225 cm.

Lavice a stůl vyžadují montáž. Montáž je snadná pomocí celokrytého kování zachovávajicího pohledově čisté plochy. Celý jídelní set dodáváme zabalený v kartonech na nevratné paletě před Váš dům. Doprava je zdarma, uvedená cena je konečná.

Cena od:
24.525 Kč

1Vyberte Látky

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

24.525

ks