Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo Splátkový prodej Cofidis

Postel Venuše pro milence

Postel VENUŠE je vyrobena z kvalitní laminované desky tloušťky 22 mm na bočních dílech a 36 mm na nohou postele. Boky postele jsou olepeny kvalitní plastovou hranou ABS. Dodává se v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání.

Poistel je kompletována roštem, který splňuje všechny základní předpoklady pro pohodlné a zdravé spaní. 28 lamel je ideální počet pro rozložení Vaší váhy. V bederní oblasti jsou posuvné objímky, které umožňují nastavit individuální pružnost podle Vašich potřeb - rošt tak má 3 zóny pružnosti. Rošt je zpevněn středovým popruhem, který eliminuje bodové zatížení. 

Středně tuhá matrace poskytne Vašemu tělu dostatečnou oporu v jakékoliv pozici a díky optimální výšce a provětrávanému sendviči z polyuretanové pěny a pojené RE pěny se vždy dokonale vyspíte. Matrace je nedělená a nehrozí tak, že uprostřed postele zapadnete do mezery mezi matracemi. Lehce snímatelný potah Minimitch je pratelný na 60º v běžné pračce, lze jej rozdělit na dvě části pomocí zipu. Výška matrace je 18 cm.

Homologováno pro sex. Vynikající poměr kvality a výkonu k ceně. Určeno pro zátěž do 110 kg na osobu. Postel lze smontovat s výškou lehací plochy cca 53 nebo 55 cm.

Postel lze doplnit zásuvkami pod postel a nočními stolky ve dvou verzích.

Cena od:
17.977 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

17.977

ks