Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo Splátkový prodej Cofidis

S postelí Venuše šetřím místo

Postel VENUŠE je vyrobena z kvalitní laminované desky tloušťky 22 mm na bočních dílech a 36 mm na nohou postele. Boky postele jsou olepeny kvalitní plastovou hranou ABS. Dodává se v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání. Postel je doplněna zásuvkami vyrobenými z kvalitní laminované desky o síle 18 mm, opatřenými kolečky. Jejich objem umožňuje postele přes den pohodlně zastlat.

Použité rošty splňují všechny základní předpoklady pro pohodlné a zdravé spaní. 28 lamel je ideální počet pro rozložení Vaší váhy. V bederní oblasti jsou posuvné objímky, které umožňují nastavit individuální pružnost podle Vašich potřeb - rošt tak má 3 zóny pružnosti. Rošt je zpevněn středovým popruhem, který eliminuje bodové zatížení. Rošt umožňuje využít úložný prostor pod postelí. K uloženým věcem se pohodlně dostanete od nohou postele, snadnému nadzvednutí roštu pomáhá plynový píst.

Kombinace zásuvek a roštu umožňuje obsloužit úložný prostor z boku postele nebo od nohou postele. Zásuvky na kolečkách umožňují také snadný úklid pod postelí.

Dále oceníte partnerské oboustrané matrace, které jsou z jedné strany středně tuhá a z druhé tužší. Pouhým přetočením matrace si vyberete ideální tuhost, která odpovídá Vašim nárokům na lůžko. Nelepené jádro matrace ze studené pěny a pur pěny umožňuje rozložit jednotlivé vrstvy a snadno odstranit prach. Průřez pěny odvádí pot a vlhkost z matrace. Matrace je 5 zónová s měkčí ramenní oblastí. Lehce snímatelný potah Minimitch je pratelný na 60º v běžné pračce, lze jej rozdělit na dvě části pomocí zipu. Výška matrace je 18 cm.

Určeno pro zátěž do 120 kg. Postel lze smontovat s výškou lehací plochy cca 53 nebo 55 cm.

Postel lze doplnit nočními stolky ve dvou verzích.

Cena od:
16.066 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

16.066

ks