Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo Splátkový prodej Cofidis

Postel Venuše exklusiv

Postel VENUŠE je vyrobena z kvalitní laminované desky tloušťky 22 mm na bočních dílech a 36 mm na nohou postele. Boky postele jsou olepeny kvalitní plastovou hranou ABS. Čela postele jsou čalouněná v látce nebo imitaci kůže, máte velký výběr dezénů dřevin a látek v našich vzornících. Dodává se v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání.

Použité postelové rošty splňují všechny základní předpoklady pro pohodlné a zdravé spaní. 28 lamel je ideální počet pro rozložení Vaší váhy. V bederní oblasti jsou posuvné objímky, které umožňují nastavit individuální pružnost podle Vašich potřeb - rošt tak má 3 zóny pružnosti. Rošty jsou zpevněny středovým popruhem, který eliminuje bodové zatížení. Rošt s motorem umožňuje polohování hlavy a nohou pohodlně pouhým stiskem tlačítka. Pro pohodlné čtení, sledování televize, usnadňuje dýchání při rýmě a nachlazení, přispívá k uvolnění unavených nohou.

Na roštech leží třívrstvé matrace z velmi přizpůsobivé líné pěny, podepřené studenou pěnou. Poskytnou Vám optimální podporu celého těla. Umožní úlevu celému svalstvu, dokonale se poddají každé poloze těla, čímž zmírňují otlačení a bolesti zad a kloubů. Měkčí ramenní oblast uleví ztuhlému krku. Nelepené jádro matrace z kombinace studené pěny a líné pěny umožňuje odvětrávání, ale také rozložit jednotlivé vrstvy a snadno odstranit prach.  Matrace jsou 7 zónové, středně tuhé. Lehce snímatelný potah Tencel je pratelný na 60º v běžné pračce, lze jej rozdělit na dvě části pomocí zipu. Potah s dokonalou absorpcí vlhkosti je vhodný při nadměrném pocení a je antibakteriální. Výška matrace je 20 cm.

Určeno pro zátěž do 120 kg. Postel lze smontovat s výškou lehací plochy cca 55 nebo 57 cm.

Postel lze doplnit nočními stolky ve dvou verzích. Nelze použít zásuvky pod postel.

Cena od:
40.991 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

3Vyberte Látky

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

40.991

ks