Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo Splátkový prodej Cofidis

Postel Venuše robusta do 150 kg

Postel VENUŠE je vyrobena z kvalitní laminované desky tloušťky 22 mm na bočních dílech a 36 mm na nohou postele. Boky postele jsou olepeny kvalitní plastovou hranou ABS. Dodává se v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání.

Dodávané rošty splňují všechny základní předpoklady pro pohodlné a zdravé spaní i při pár kilech navíc. 28 lamel je ideální počet pro rozložení Vaší váhy. V bederní oblasti je vyšší počet posuvných objímek, které umožňují nastavit individuální pružnost podle Vašich potřeb. Rošt má 7 zón pružnosti, daných různou pružností uchycení lamel nad rámem roštu. Uchycení nad rámem pruží i na kraji lůžka a umožňuje snadnější pohyb a přetáčení se na lůžku. Rošt je zpevněn středovým popruhem, který eliminuje bodové zatížení. 

Matrace je mimořádná svou vysokou nosností až do 180 kg. Matrace je pětivrstvá, složená z vrstev studené pěny, pojené pěny a kokosového vlákna. Konstrukcí je přizpůsobena pro robustnější postavy či milovníky tvrdšího spaní. Masážní povrch matrace podporuje prokrvení svalstva pro optimální regeneraci. Matrace je 5 zónová, tuhá. Lehce snímatelný potah je pratelný na 60º v běžné pračce, lze jej rozdělit na dvě části pomocí zipu. Potah Silver Guard s příměsí stříbrných vláken eliminuje výskyt baterií a nepříjemných pachů. Výška matrace je 20 cm. 

Určeno pro zátěž do 150 kg. Prodloužená záruka na celý komplet na 5 let. Výška postele 58 cm.

Postel lze doplnit zásuvkami pod postel a nočními stolky ve dvou verzích.

Cena od:
19.628 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

19.628

ks