Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 625

Menu


Splátkový prodej Cofidis

Postel Venuše komfort

Postel VENUŠE je vyrobena z kvalitní laminované desky tloušťky 22 mm na bočních dílech a 36 mm na nohou postele. Boky postele jsou olepeny kvalitní plastovou hranou ABS. Dodává se v demontu v kartonech a jednotlivé díly jsou sešroubovány speciálními šrouby. Díky tomu je postel snadno čistitelná a velmi pevná a tuhá při statickém i při dynamickém namáhání.

Použité rošty splňují všechny základní předpoklady pro pohodlné a zdravé spaní. 28 lamel je ideální počet pro rozložení Vaší váhy. V bederní oblasti jsou posuvné objímky, které umožňují nastavit individuální pružnost podle Vašich potřeb - rošt tak má 3 zóny pružnosti. Rošt je zpevněn středovým popruhem, který eliminuje bodové zatížení. 

Matrace z paměťové pěny a pur pěny střední tuhosti má masážní povrch pro dokonalou regeneraci. Pružná ramenní zóna zmírňuje otlačení ramen při spánku na boku. Matrace má 7 anatomických zón. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem Aloe Vera. Výška matrace je 20 cm.

Maximální nosnost 120 kg. Postel lze smontovat s výškou lehací plochy cca 55 nebo 57 cm.

Postel lze doplnit zásuvkami pod postel a nočními stolky ve dvou verzích.

Cena od:
9.463 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

3Vyberte Látky

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

9.463

ks