Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


logo Splátkový prodej Cofidis

 • Dortmund

  Dortmund

 • Hektor

  Hektor

 • OVIEDO

  OVIEDO

 • Kréta

  Kréta

 • Paris

  Paris

 • Trio

  Trio

 • Venuše

  Venuše

 • Bern

  Bern

Akční sestavy Baden a Halle dodáme stále do Vánoc

 

Objednávky přijaté do pátku 15. 10. 2021 budou dodány v letošním roce. 

Objednávky přijaté od 16. 10. 2021 budou dodány již v roce 2022. 

Dodací termíny pro rok 2021 jsou 10 týdnů 

 

Rohové lavice, jídelní stoly a židle od českého výrobce

      

Námi používané laminátové dřevotřískové desky od firmy Kronospan dosáhly mezinárodního standardu ISO 22196:2011, který měří antibakteriální efektivitu povrchu a úbytek bakterií během 24 hodin. Díky hygienicky uzavřeným povrchům se sníží výskyt bakterií až o 99,9% během 24 hodin. Tato vlastnost také brání jejich rozmnožování, což tyto povrchy činí vhodnými pro oblasti s vysokými hygienickými požadavky. 


Nábytek IKTUS patří k tradičním českým výrobcům  kuchyňských jídelních setů, rohových lavic a  jídelních stolů a židlí. Výrobu nábytku doplňují postele, skříně a další zakázkový nábytek.

Rohové lavice a jídelní sety jsou vhodné nejen do  do jídelny , kuchyně nebo do bytu, rovné lavice jsou vhodné i do dalších prostor, jako jsou předsíně atd. UmZáruka 5 letíme vybavit i nebytové prostory, jako jsou čekárny, hotely, restaurace, kavárny, cukrárny. 

Rohové lavice a jídelní stoly vyrábíme v několika řadách lišících se designem, v rozsáhlé řadě rozměrů a dezénů, čalounění v řadě různých látek. Pokud si chcete koupit jídelní set, rozhodněte se, zda si pořídíte rohovou lavici, rovnou lavici nebo jen stůl se židlemi. Vyberte si design, který se Vám líbí, prohlédněte si náš vzorník dezénů a látek. Naše jídelní lavice a stoly jsou vyráběny jako systémové – vyrábějí se v rozměrových řadách tak, aby dokázaly vyplnit prostory různých velikostí.

Kromě jídelních setů u nás můžete nakupovat i nábytek do ložnice, doporučujeme naše postele, kde si můžete sestavit lůžko podle svých představ nebo si vybrat z připravené nabídky kompletních postelí.

Internetový obchod Vám dává spoustu času vybírat a rozhodovat se v pohodlí domova a proto neváhejte a vyzkoušejte si, co všechno doma můžete mít. 

V roce 2020 získala podíl na naší firmě rakouská firma Schösswender Möbel, největší výrobce jídelních setů v Evropě. To nám umožňuje rozšířit naši nabídku jídelních setů o nejmodernější sestavy z masivního a dýhovaného dřeva, která je disribuována pod značkou: