Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


Dodací termín

Jídelní stůl ANDREAS

Moderní jídelní stůl ANDREAS vyrábíme v řadě rozměrů jako pevný nebo rozkládací stůl. U rozkládacího stolu je přídavná deska uložena v rámečku stolu. Po rozložení je stůl asymetrický - viz foto. Toto řešení umožňuje pohodlné sezení daší osoby z krátké strany stolu. Pokud je stůl umístěn u rohové lavice není nuté jej celý odsouvat - vysuneme jej do volného prostoru.

Stůl je vyroben z laminovaných desek nejvyšší kvality, opatřených kvalitní plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. To předurčuje stůl ke každodennímu užívání, kde oceníme jeho snadnou údržbu. Deska stolu je zesílena na 36 mm. Základová deska je z obalované MDF desky v šedostříbrné barvě. Výška stolu je 75 cm.

Jídelní stůl ANDREAS dodáváme v několika moderních dezénech dřeva, které Vašemu interiéru zprostředkují krásu pravých přírodních materiálů a vytvoří tak prostor, kde se budete cítit příjemně a kam se budete rádi vracet.

Stůl dodáváme v demontu ve 2 kartonech. Rozměrový výkres je zde.

Prospekt si můžete stáhnot zde.

 

Cena od:
6.200 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

Tato volba bude přístupná až po výběru voleb z předchozího kroku

Upravit

6.200

ks