Na velikosti záleží

Díly rohových lavic můžete délkově upravovat a libovolně zaměnit typ stolu, židle, dezénu dřevin a látek z naší nabídky.

554 637 641

Menu


Dodací termín

Jídelní stůl SAN MARINO

Moderní jídelní stůl San Marino vyrábíme v řadě rozměrů v pevném i rozkládacím provedení.

Stůl je vyroben z kvalitních laminovaných desek, opatřených nárazuvzdornou plastovou hranou ABS, aby nedošlo k nechtěnému mechanickému poškození. To předurčuje stůl ke každodennímu užívání, kde oceníme jeho snadnou údržbu. Deska stolu je zesílena na 36 mm. Podnož stolu je lichoběžníkového tvaru z laminované desky síly 44 mm. Patky podnože mohou být z téže laminované desky o síle 22 mm, z MDF desky o síle 25 mm stříkané do šedostříbrného odstínu nebo z ocelové desky tloušťky 6 mm s povrchovou úpravou komaxit - imitace nerez. Výška stolu je cca 75 cm v závislosti na použitých patkách.

 

Jak se rozkládá tento stůl - ilustrační foto

Prosíme, berte na vědomí, že na roztahovacích dílech u těchto jídelních stolů je směr let dřeva jiný, než na horní desce. Děkujeme za pochopení.

Prospekt na tento stůl si můžete stáhnout zde.

Rozměrový výkres stolu s patkami z laminované desky najdete zde, s patkami z MDF desky pod názvem Alex zde a s patkami kovovými pod názvem Marko zde.

Cena od:
5.575 Kč

1Vyberte variantu

Další krok Upravit

2Vyberte Dezény

3Vyberte Patky San Marino

5.575

ks